Święto Dziecięcego Uśmiechu

Najświeższe wieści z naszego miasta i okolicy
Awatar użytkownika
e-poreba.pl
Redaktor
Posty: 665
Rejestracja: 26.05.2014, 13:52

Święto Dziecięcego Uśmiechu

Post autor: e-poreba.pl » 02.06.2019, 19:55

W dniu 1 czerwca odbyło się na terenie MOSiR w Porębie Powiatowo-Gminne Święto Dziecięcego Uśmiechu.

W programie artystycznym wystąpiły dzieci z Przedszkola Miejskiego, Szkoły Podstawowej nr 1 im. Wojska Polskiego w Porębie, grupa taneczna Dance Revolution, „Muzo Skrzaty”, „Sweet Voices”, „Złota Jesień Bis”, Koło Gospodyń Wiejskich „Niwczanki”, „Retro” i „MGMT”.

Wśród wielu atrakcji były zabawy i konkursy z nagrodami, fotobudka, malowanie twarzy, balonowe zwierzaki, pokaz wielkich baniek, eurobungee, kule wodne i zamek do skakania. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa, która wspierała Schronisko dla Zwierząt w Zawierciu oraz gry i zabawy strażackie w wykonaniu OSP w Porębie, OSP w Niwkach i OSP Poręba II.

Z okazji Dnia Dziecka odbyły się też zawody wędkarskie, turniej piłki siatkowej i rajd rowerowy „Poznajemy historię i przyrodę Poręby”.


Włodzimierz Pucek

Wlodi
Redaktor
Posty: 435
Rejestracja: 21.10.2006, 13:39

Re: Święto Dziecięcego Uśmiechu

Post autor: Wlodi » 04.06.2019, 14:01

Dodam do tekstu że organizatorem Dnia Dziecka było Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Społecznych "IKS" w Porębie. "Powiatowo-Gminne Święto Dziecięcego Uśmiechu" to projekt, który otrzymał dofinansowanie z Powiatu Zawierciańskiego w kwocie 6500 zł.

ODPOWIEDZ