Piknik rodzinny w klimacie latino

Zagadnienia dotyczące stolicy naszego powiatu.
Wlodi
Redaktor
Posty: 435
Rejestracja: 21.10.2006, 13:39

Piknik rodzinny w klimacie latino

Post autor: Wlodi » 19.09.2012, 19:51

Już 22 września w Zawierciu odbędzie się ciekawa impreza – piknik rodzinny! Na uczestników czeka wiele atrakcji.
Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zawierciu odbędzie się „Piknik rodzinny” – impreza integrująca młodzież i dorosłych. Organizatorem jest Towarzystwo Miłośników Ziemi Zawierciańskiej przy współpracy z Centrum Inicjatyw Lokalnych. TMZZ zachęcony sukcesem ubiegłorocznej edycji Pikniku postanowił ponownie zaprosić dużych i małych zawiercian do wspólnej zabawy. – „Rok temu piknik rodzinny okazał się strzałem w dziesiątkę – uczestnicy bawili się świetnie, a ich opinie były entuzjastyczne. Uznaliśmy, że warto kontynuować taką inicjatywę na rzecz mieszkańców Zawiercia” – mówi Janusz Bieńkowski, prezes TMZZ.
Piknik rozpocznie się w sobotę 22 września na terenie OSiR-u przy ulicy Moniuszki 10 o godzinie 10. W programie imprezy znajdą się liczne atrakcje. Będą to m.in. pokaz iluzji w wykonaniu magika Alkadiassa, pokaz sprzętu straży pożarnej z OSP w Porębie i Marciszowie, pokaz ratownictwa drogowego z użyciem wraku samochodu oraz prezentacja wozów policyjnych. Wszyscy chętni mogą wziąć udział w konkursie plastycznym pracowni „TuArt”. Liczne atrakcje, takie jak dmuchane zamki czy kule wodne, gwarantują mnóstwo radości najmłodszym. W trakcie festynu mocno zaakcentowany zostanie także wątek ekologiczny – imprezie towarzyszyła będzie zbiórka zużytych baterii, natomiast bardziej aktywni zagrają w ekologiczne kręgle. Odbędzie się także wystawa prac z konkursu „Chroń zdrowie – chroń środowisko”. Całość potrwa do godziny 16.
Osobną atrakcją imprezy będzie Maraton Zumba Latino. Jest to pochodząca z Ameryki Południowej fuzja tańca i aerobiku, zdobywająca obecnie ogromną popularność na całym świecie. W pokazie zumby wezmą udział doświadczeni renomowani tancerze, a towarzyszyła im będzie widowiskowa piana party.
Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców – małych i dużych, młodych i starszych, bo dla każdego znajdzie się coś ciekawego w programie imprezy.

ODPOWIEDZ