Automobilklub podpisał porozumienie z Bemem

Zagadnienia dotyczące stolicy naszego powiatu.
Awatar użytkownika
Informator
Redaktor
Posty: 58
Rejestracja: 18.05.2010, 15:29
Lokalizacja: Poręba

Automobilklub podpisał porozumienie z Bemem

Post autor: Informator » 18.06.2010, 08:49

Dyrekcja Zespołu Szkół im. gen. Józefa Bema podpisała porozumienie z Automobilklubem Zamkowym. Umowa między szkołą a kierowcami rajdowymi umożliwi uczniom nie tylko udział w rajdach, ale także pozwoli im z czasem m.in. pracować w parku serwisowym.
- Zainteresowani uczniowie otrzymali propozycję ukończenia kursów sędziowskich. To pozwoli im z kolei brać udział w różnego rodzaju przedsięwzięciach oraz rozbudzi ich motoryzacyjne pasje - podkreśla Roman Kot, dyrektor ZS im. gen. Bema w Zawierciu.

Jak zaznacza Jarosław Grzybek, prezes automobilklubu, umowa przyniesie obustronną korzyść.

- Liczymy na to, że umowa przyniesie współpracę ze szkołą, a chłopcom da możliwość poznania od kuchni wszystkiego tego, co związane jest z rajdami samochodowymi - mówi Jarosław Grzybek. - Uważam, że jeśli dziś pokażemy im, na czym tak naprawdę polega ten sport, to w przyszłości unikniemy wielu wypadków samochodowych - dodaje.

Zdjęcia znajdziecie tutaj: http://www.zsbema.zawiercie.powiat.pl/index-akt.html

Dziennik Zachodni
Widziałeś coś ciekawego?Wartego skomentowania? Masz informacje na temat jakiś wydarzeń? Wyślij relacje,filmy i zdjęcia na: fotooreporter1@gmail.com !<<< A zajmiemy się tą sprawą!

ODPOWIEDZ