Wczasy - Gdzie jedziesz? Gdzie byłeś/aś?

Coś dla włóczykijów
Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Wczasy - Gdzie jedziesz? Gdzie byłeś/aś?

Post autor: Matt » 17.08.2005, 11:36

Napiszcie może gdzie byliście w tym roku na wczasach. Opiszcie jak było, wrzućcie kilka fotek. Trzeba ruszyć ten dział. :wink:

Jeśli o mnie chodzi to w tym roku byłem z kumplami tydzień w Niechorzu. Nocowaliśmy pod namiotami 50m od plaży prawie w centrum miasta. Pogoda była w kratkę ale ogólnie nie było źle. Padało w sumie może jeden dzień ale ciepło było. W Niechorzu deszcz na szczęście nie przeszkadza w dobrej zabawie bo na mieście aż roi się od przeróżnych lokali i każdy oferuje jakieś inne atrakcje. Rzadko wyjeżdżam na wczasy ale jeśli już jadę nad Bałtyk to tylko do Niechorza. Jakoś przywiązałem się do tego miasta :wink: Oto kilka fotek z Niechorza:

:arrow: Nasz camping

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

:arrow: Na plaży i na mieście

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 29.06.2007, 08:29 przez Matt, łącznie zmieniany 6 razy.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
ZiGi
Mistrzu
Mistrzu
Kontakt:

Post autor: ZiGi » 17.08.2005, 20:47

Ja byłem na Słowacji ;] Było całkiem nieźle... Fotki :

Obrazek

Obrazek

To forki z TATRALANI :] Tam jest extra, taki park wodny na powietrzu 8) Zarabiste zjezdzalnie i wogole, baseny, prady, bicze, sauny :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Piotr Lato
Regularny bywalec
Regularny bywalec
Kontakt:

Post autor: Piotr Lato » 10.09.2005, 11:14

Ja byłem w miejscowości typowo turystycznej koło Nowego Sącza. Dziewczyna, góry, jezioro, bary - czego chciec więcej?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

maltize
Nowicjusz
Kontakt:

Post autor: maltize » 10.09.2005, 22:01

ja byłem w Międzyzdrojach, prażyło strasznie i woda cieplutka :) wróciłem 2 dni temu :),
do oglądnięcia zostawiam fotke panoramiczną - widok z molo na plażę

Miedzyzdroje(z dnia 7 wrzesnia 2005)
Obrazek

Awatar użytkownika
wicher
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: wicher » 11.09.2005, 18:54

ja byłem w G. Stołowych , piękne okolice i wiele do zwiedzania , szczeliniec wielki i błędne skały są super.

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 28.07.2006, 10:52

W tym roku znowu odwiedziłem z kumplami Niechorze. Ten sam kamping co ostatnio. Tym razem pogoda dopisała - upały - cały czas ok. 30*C a woda 18-22*C :) Oto parę fotek z pobytu nad morzem ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I jeszcze kilka lepszej jakości:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wy też napiszcie gdzie byliście w tym roku i jeśli macie to wstawcie choćby po jednej fotce z wczasów ;)
Ostatnio zmieniony 28.06.2007, 18:38 przez Matt, łącznie zmieniany 3 razy.
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 28.07.2006, 12:06

Matt wielkie thx za fotki z niechorza :D też bardzo lubie to miejsce ale nie byłem tam już 6 lat. na zdjęciach jest "porębski" ośrodek, mogłbyś napisać co tam sie teraz dzieje??? no jeśli wiesz oczywiście bo może tylko przechodziłeś.... jeśli masz więcej zdjęć tego ośrodka to podziel się i wrzuć :P :P
Ludzie inteligentni często się upijają, by bezkonfliktowo żyć z idiotami...

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 28.07.2006, 12:32

Cześć klops :) Niechorze strasznie szybko się rozwija. Z roku na rok zmienia się na lepsze. Powstaje masę różnych lokali (barów, restauracji, itp) wszędzie budują się jakieś nowe pensjonaty, hotele, sklepy. I co ważne - nie jest drogo w porównaniu z innymi popularnymi nadmorskimi miejscowościami :!: Morze i plaże są super czyste, zero śmieci typu niedopałki papierosów czy nawet szyszki jak to często bywa nad Bałtykiem.

W porębskim (już tylko z nazwy) ośrodku tez podobno sporo się zmieniło. W pokojach są toalety i telewizory. Nie mieszkaliśmy tam ale rozmawialiśmy ze znajomymi z tego ośrodka i podobno pokój kosztuje 100zł z tym, że można tam wepchnąć dowolną liczbę osób i wtedy wychodzi taniej. Im to nie przeszkadza. :)

Za pole namiotowe płaciliśmy 10zł za dobę od osoby. W tej cenie są już toalety i prysznice - a to ważne. Wszędzie panuje pełna kultura. Wszyscy zostawiają pootwierane namioty i cały sprzęt (grille, krzesła, kuchenki) na zewnątrz i nic nie ginie. Ludzie nawet zostawiają bez opieki komórki do ładowania w kiblach bo tam są kontakty.

W Niechorzu są dwie typowe dyskoteki (Bałtyk i Syrena) a w co drugim barze/restauracji/pizzerii co wieczór organizowane są potańcówy itp. Na mieście można pić oficjalnie piwo i policja się nie czepia dopóki nie dymisz :wink: Spokojnie można łazić po mieście nocą.

Jeśli chodzi o dojazd to z tym też nie ma problemu. Z Zawiercia codziennie przez wakacje o 22:16 masz pociąg bezpośredni do Kołobrzegu - koszt całego biletu 60zł. Tam łapiesz jeden z wielu PKS'ów do Niechorza (bilet 7zł) i jesteś na miejscu ;)
Ostatnio zmieniony 30.07.2006, 21:13 przez Matt, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
cukiereczek_x
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: cukiereczek_x » 28.07.2006, 17:45

A ja w tym roku wybralam sie na dwa tygodnie do Wloch :)
Ah.. cudnie bylo :) mam nadzieje, ze w przyszlym roku pojade na cale dwa miesiace :P :)
Nie pójde do nieba, bo... mam lęk wysokości

Awatar użytkownika
klops
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: klops » 30.07.2006, 20:59

Matt pisze: W porębskim (już tylko z nazwy) ośrodku tez podobno sporo się zmieniło. W pokojach są toalety i telewizory.
:shock: :shock: no ale za taką cenę.... myśle jednak, że jeden tv na świetlicy kiedy tam byłem był lepszym rozwiązaniem.... w końcu nad morze nie jedzie sie oglądać telewizji, a tak dużo ludzi było w jednym miejscu i pełna integracja :P :P bo na tv i tak nikt nie patrzył :wink:
Matt pisze:Ludzie nawet zostawiają bez opieki komórki do ładowania w kiblach bo tam są kontakty.
czy ty napewno byłeś w nad morzem w Polsce???? żartuje oczywiście, ale musze przyznać że to mnie bardzo zaskoczyło....
Matt pisze:W Niechorzu są dwie typowe dyskoteki (Bałtyk i Syrena)
:D :D :D :D mam miłe wspomnienia....

dzieki za info.... jak za rok czas pozwoli na bank jade :P :P :P
Ludzie inteligentni często się upijają, by bezkonfliktowo żyć z idiotami...

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

ośrodek wczasowy w niechorzu

Post autor: lukas » 28.06.2007, 17:33

ośrodek wczasowy w niechorzu

chodzi mi o ten były FUMu, mam pytanko. czy ktos jest zorientowany co tam sie dzieje? czy jest czynny,ewentualnie jakiś kontakt. dzieki

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 28.06.2007, 18:22

W zeszłym roku brali 100zł za pokój na dobę i nie interesowało ich ile osób tam będzie. Standardowo jest tam miejsce dla 4. Nie wiem jak teraz. Oto dane ośrodka:

Dom Wczasowy "PORĘBA"
ul. Leśna 4, 72-350 Niechorze

tel/fax: (091) 38 63 374
tel: (091) 38 63 217, (091) 38 63 243

:idea: Daj znać gdybyś się czegoś dowiedział. Też się w tym roku wybieram do Niechorza ;)

wojtek1981
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: wojtek1981 » 28.06.2007, 23:14

Jakies trzy tygodnie temu dzwonilem po niechorzu bo wybieram sie tam w tym roku. Cena za pokoj trzy osobowy to 150zł problem w tym ze jak ja dzwonilem to w polowie lipca zostal wolny tylko jeden reszta pozajmowana, a nam potrzebne byly dwa.
Wiec jedziemy do Niechorza ale do innego osrodka. :D

Awatar użytkownika
lukas
Stały bywalec
Stały bywalec
Kontakt:

Post autor: lukas » 29.06.2007, 09:49

ośrodek jest własciwie zajety. ceny w okolicach 120-150 zeta za pokój. a te inne osrodki daj jakies namiary :wink:

Awatar użytkownika
Look@sh
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Look@sh » 29.06.2007, 12:10

Ja w ubiegłym roku nocowałem w Syrenie. Płaciłem 35zł za osobę. Bardzo tanio mnie to wyniosło ponieważ Syrena ma na parterze dyskotekę. Ja miałem pokój na drugim piętrze i praktycznie nic nie było słychać. Oto link, zobaczcie sami.

http://www.syrena-niechorze.pl/index.php
Ostatnio zmieniony 06.07.2007, 18:11 przez Look@sh, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Senator Międzygalktycznej Floty Krwawych Lokówek
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ