Wymażone wczasy... Gdzie?

Coś dla włóczykijów
Awatar użytkownika
BrowarMan
Moderator
Moderator
Kontakt:

Wymażone wczasy... Gdzie?

Post autor: BrowarMan » 04.02.2005, 17:55

Jakoś nikt nie pisze w tym dziale...ciekawe dlaczego :?: :?:
Które miejsca na świecie chcielibyście odwiedzić...gdzie spędzić wymarzone wakacje...w Polsce czy za granicą... :?:
Ja chciałbym spędzić miesiąc na Ibizie...w dzień morze, plaża a wieczorem rajdy po nocnych klubach...to byłoby coś...totalny luz...odrężenie na maxa :wink: :wink:
Nigdy nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem.

Awatar użytkownika
Cymbalista
Stały bywalec
Stały bywalec

Re: Gdzie Lepiej Niż U Nas...?

Post autor: Cymbalista » 05.02.2005, 12:17

BrowarMan pisze:Ja chciałbym spędzić miesiąc na Ibizie...w dzień morze, plaża a wieczorem rajdy po nocnych klubach...to byłoby coś...totalny luz...odrężenie na maxa :wink: :wink:
No no, tez bym chetnie sie tam wybral :D
Marzy mi sie taki scenariusz: tydzien na Ibizie i zabawa na calego, a nastepny tydzien do Toscanii. Pola, laki, spokoj, gdzie bedzie mozna porzadnie wypoczac po zabawach na Ibizie :wink:
Było cymbalistów wielu.....................
"Być radosnym, dobrze czynić i wróblom pozwolić ćwierkać"

AXEL88
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: AXEL88 » 03.05.2005, 23:03

Mnie tyle nie potrzeba zeby sie dobrz pobawic wystarczy jechac nad nasze polskie morze bylem w tamte wakacje i bawilem sie swietnie

A co do wymarzonych wakacji to na pewno jakies wyspy i zabawa z miejscowymi laskami do rana :D

Awatar użytkownika
Cpt_Willard
Woźny
Kontakt:

Post autor: Cpt_Willard » 05.05.2005, 13:57

Jeśli bym miał samochód i trochę kasy to zrobił bym sobie wycieczke po Europie. Mógłbym odiwedzić wiele ciekawych miejsc b. często pomijanych w ramach wycieczek organizowanych przez biura podróży. Jak bym miał trochę więcej kasy i wizę to bym poleciał do USA kupił jakiś samochód i pozwiedział :] Podobno tam też jest wiele ciekawych rzeczy do zobaczenia. Chociaż tak właściwie do dobrej podróży potrzebni są tylko fajni ludzie :) i można jechać gdziekolwiek byle by się przy tym dobrze bawić.
"The only thing I ever saw that came close to Objective Journalism was a closed-circuit TV setup that watched shoplifters in the General Store at Woody Creek, Colorado"
Hunter S. Thompson

Awatar użytkownika
Matt
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: Matt » 05.05.2005, 14:24

Hehe... gdybym miał dużo kasy to chciałbym zwiedzić Japonię :wink: ...potem Tajlandię i Hong Kong 8) Ale nie chciałbym zwiedzać sam... najlepiej z całą paczką z Poręby - ale byłoby zaj%biście :D :D :D
"Dwie rzeczy są nieskończone: Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej nie mam pewności." - A. Einstein

Awatar użytkownika
brzoskwinka
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: brzoskwinka » 09.05.2005, 17:40

Kiedyś marzył mi się wyjazd do Stanów a teraz widzę mnóstwo zaje...szych opcji, kajów egzotycznych,tętniących życiem i naturalnością.....Właśnie stwierdziłam z kumpelą że jeśli Ameryka Północna to tylko i wyłącznie HOLLYWOOD :wink: :wink: Ewentualnie zajrzałybyśmy do Chicago gdzie mieszka jej ciocia...która zna Aarona Spellinga(osobiście oczywiście :wink: :wink: :wink: )a tak na serio to zgodzę się z Wami-dobrzy przyjeciele najważniejszymi towarzyszami podróży.Mogą być nawet Przeczyce,pod namiotem,byleby się dobrze bawić :lol: :lol:

Karlos
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Karlos » 09.05.2005, 18:18

Jestem tego samego zdania co brzoskwinka nie liczy sie gdzie a ważne żeby ze swoimi przyjaciółmi i sie dobrze bawić.A tak nawiasem to chciałbym jechać gdzies na jakąś dziką plaze ze znajomymi zeby wieczokiem posiedzieć z nimi przy ognisku popijając browarka ehhhhhhh :wink:

Awatar użytkownika
Westwood
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec

Post autor: Westwood » 07.09.2005, 20:13

Ja to bym chciał jechać do Włoch na sycylie wiecie mafia i te sprawy :D przynajmniej odwiedził bym kuzyna co ma paru znaczących znajomych tam na sycylii :D
F1_Fan

ODPOWIEDZ