Kolekcjonerstwo to hobby, a nie robienie sobie śmietnika z d

Kącik dla zbieraczy i kolekcjonerów
Janekibm
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Kolekcjonerstwo to hobby, a nie robienie sobie śmietnika z d

Post autor: Janekibm » 11.11.2004, 00:11

domu..... . Tak powinno to być w kolekcjach ale poruszam prywatny temat. Pewien okres temu dałem ogłoszenie dotyczące tego, że kupię jakieś urzadzenia lampowe JEST ONO NIEAKTUALNE NIEAKTUALNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE . Liczyłem, że ludzie trzymają w szafach jakieś ciekawe urzadzenia w szafie po babci np 70 letnie radia Etc. Nie wiem czy to wina biedy, czy głupoty ale efekt był odwrotny pojawiło się kupę ludzi z 15 letnimi gruchotami telewzorów i przemycanymi w bagazniku "syreny" płytami "Denissa Roussa" kto tego słucha?? A zresztą nie o to chodzi. A tylko o to , że takie żeczy mogę sobie kupić na kazdym szrocie i przedstawiają one dla mnie wartość Lizaka, nie mam zamiaru robić sobie śmietnika z domu. Myślałem , że ogłoszenie trafi do świadomych posiadaczy perełek, a nie do zwykłych biednych wyrafinowanych cinkciarzy. Cnkciaże ci w ogóle nie umieją czytać jeżeli piszę żę kupię radio to znaczy, że kupie RADIO a NIE:

- Telewizor
- lampę naftową
- hełm wermachtu
- krowę
etc etc

Poza tym ogłoszenie posiadało ważną rzecz numer telefonu i gadu gadu.
Gadu Gadu jest to program komputerowy służący do komunikacji z innymi ludźmi do pobrania ze strony www.gadu-gadu.pl tam są też instrukcje instalacji i obsługi przypominam, że rozmowy z niego są darmowe, a piszę to dlatego, żę kupa ludzi zaczepia moją rodzinę a oni nie są wtajemniczeni, nie życzę sobie aby byli. Wiem, żę jestem synem Hanki Pańczykowy co pszeczkolu robi ale to nie powód aby jej truć głowę potem mi się żąli. Ostatnio jakiś pan (pozdrawiam całą jego rodzinę) zaczepił moją mamę w markecie "Biedronka" (dobrze, że nie w kościele czy w WC) Ludzie odrobinkę pomyślunku Jak ogłoszenie piszę w moim imieniu to piszę je TYLKO w swoim imieniu, poza tym myślałem, że kupie coś bez kosztów transportu, ale nie tutaj ludzie mają kulture techniczną klubu techno. Skromne dochody studenta nie pozwalają na kontynuownie pasji.Prawda jest taka , że przesiadam się na allegro lepiej niech coś przyjedzie paczką z wrocławia, wiem co kupuje. Inna sprawa moglibyście się zorientowac ile to co macie jest warte w takim stanie jak macie 200 zł za 1/8 drewnianej skrzynki od elemisa TO DUŻO chociazby poszukajcie podobnego na alegro. Poza tym jak danego odbiorników było u nas 700 sztuk to znaczy że na sto procent 90 sztuk się u nas uchowało więc nawet moi rodzice mogli taki mieć więc nie chce takiego smiecia szukałem żeczy tanich, nietypowych, w niewygórownej cenie ale wasze spekulanctwo mnie irytuje. NIE KUPUJE JUŻ NIC DAJCIE SPOKÓJ MNIE MOJEJ MAMIE MEMU TACIE (ps. może spróbujcie porozmawiać z psem ???) I trochę pomyslunku gorsze jest tylko czatownie na mieszkania po zmarłych. Dwa dni facet leży w dole już 5 chetnyh na jego miejsce w bloku. Życie to nie tylko praca i jedzenie dla dzieci, to tez inni ludzie i kultura

acha !!! 150 letniego żłówia TEZ NIE KUPUJE. NIC JUZ NIE KUPUJE, chyba , że to chleb w sezamie. Z ludzmi nieda się poważnie o kolekcjonerstwie szkoda

tym optymistycznym akcentem kończę i mimo wszystko ... Pozdrawiam

Janusz Pańczyk

Pozdrawiem

Sztetke
Regularny bywalec
Regularny bywalec

Post autor: Sztetke » 11.11.2004, 11:52

sorry stary ale o co ci właściwie chodzi???
umieściłeś ogłoszenie że skupujesz stare urządzenia lampowe- w porządku. Ludzie zaczęli się zgłaszać do ciebie z takowymi więc nie wiem o co ci chodzi? Nie sprecyzowałeś w ogłoszeniu że chodzi ci o starsze niż np. 20lat więc nawet ja mogłem się do ciebie zgłosić z 15-letnim radiem i też by było w porządku , a niestety naukowcy jeszcze nie wymyślili jak czytać w czyichś myślach więc następnym razem bardziej się określ a nie obrażaj bezpodstawnie ludzi
przy okazji powinieneś się cieszyć że w takim małym mieście na twoje ogłoszenie odpowiedziało tyle ludzi choć po twoim poście to już się raczej nie powtórzy

P.S.
z lampą naftową to ja bym tak nie wyskakiwał bo może to było radio na lampach naftowych..?
a gdybym ci zaproponował radio z lampą Alladyna to co byś zrobił? takiego pewnie jeszcze nie masz
a jak już mówisz o myśleniu to śmiało nie wstydź się...myśl ile wlezie a potem zastanów się co tutaj nabazgrałeś i wstydź się...
sztuczna inteligencja jest niczym przy prawdziwej głupocie...

Janekibm
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: Janekibm » 12.11.2004, 00:20

dobra przepraszam, powiedzmy, że trochę mnie poniosło po prostu zdenerwowałem się z powodu zaczepiania mojej rodziny w każdej możliwej sytuacjcji. I to był główny powód mojej irytacji niechcący napisałem duzo za dużo przepraszam :) a ogłoszenia nie sprecyzowałem. skupuje (jężeli tak to było napisane) rzeczywiscie nie jest z byt szczęśliwym określeniem- skupuje się złom i palety (wszystkie jak leci) kolekcjoner kupuje pojedyncze sztuki które są unikatowe. czyli zakańczając i reasumując nie dostałem ani jednego SMS ani jednego maila (jedna osoba rzeczywiscie kontaktowała się przez GG) a parę osób próbowało załatwic to przez moją rodzinę. Przyznaje , że szukałem czegoś taniej do podszykowania - jako student nie mam za dużego funduszu. Pisałem w nerwach na świezo jak mama powiedziała mi, że zaczepiono ją w markecie. Moja rodzina nie popiera tego co robię zmeczony po dniu w Częstochowie. Nie chciałbym sie z nikim gniewać TRUP, SZETKE przepraszam poniosło mnie:D. A wiecie co było dziwne?? nikt nie zaproponował mi radia było natomiast kilka Lampowych TV na TV nie mam miejsca i jakoś sie nimi nie pasjonuje. Stare radia mają pewien niesamowity urok.

ps. SZETKE wstydze się :D
Pozdrawiem

Janekibm
Sporadyczny bywalec
Sporadyczny bywalec
Kontakt:

Post autor: Janekibm » 14.08.2005, 00:30

stary temat było xle zamknijmy to nie róbmy wrogów zachowłem się , ąz nadto krtytcznie . Temat mozna wywalić:)
Pozdrawiem

ODPOWIEDZ